למה כדאי?

לפניכם מאגר של שאלות ותשובות בנושא וורדפרס עם מנוע חיפוש פנימי. שאלות אלו מופיעות בקטגוריית "למה כדאי". אם יש לכם שאלה שאין עליה כאן תשובה, אתם מוזמנים להוסיף את השאלה שלכם ונענה בהקדם. כדי לשאול חובה להירשם במערכת. בכל עמוד באתר ניתן להוסיף שאלה בתחתית העמוד. אם אינכם רשומים עדיין, ההרשמה לאתר כאן.

יש הבדל גדול בין מערכת הקוד הפתוח של WordPress.org לאתר הבלוגרים WordPress.com ורצוי לא לבלבל בין השניים. וורדפרס אכן פותחה בשנת 2001 כמערכת לבלוגרים, אך אי שם בשנת 2008 החלה לעבור שינוי שדרוג ופיתוח למערכת ניהול תוכן. אתם יכולים להתקין את המערכת על השרת שלכם וכל האתר והפיתוחים שלכם שייכים לכם. עם מערכת וורדפרס יש לכם חופש יצירה מלא ואינספור יכולות שדרוג ופיתוח.

זו המערכת עם הכי הרבה מפתחים ועם כ-40,000 תוספי מערכת שפותחו עד כה, מה שהופך את מערכת וורדפרס למערכת ניהול תוכן עוצמתית ומשוכללת.

Anonymous   14 בספטמבר 2015  

Atar4U - קטגוריותמערכת וורדפרס עושה שימוש בקטגוריות. קטגוריה היא קבוצת שיוך. הקטגוריה של וורדפרס היא אמצעי שימושי, אשר מסייע בדברים הבאים:

1. לקבץ יחד פוסטים שונים הקשורים זה לזה.
2. לומר למשתמש ולמנועי החיפוש לאיזה נושא או תחום שייך הפוסט.
3. להקל על המשתמש במציאת התוכן שלך.

למידע נוסף קראו את התשובה לשאלה: מה ההבדל בין קטגוריה לתגית?

Anonymous   3 בינואר 2015  

Atar4U - תגיות וורדפרסמערכת וורדפרס עושה שימוש בתגיות. תגית, בדומה לקטגוריה, היא אמצעי שימושי לשייך פוסטים שונים לאותה קבוצה, אך הפעם לקבוצת משנה מצומצמת וממוקדת יותר. אם הקטגוריות דומות למגרות תיוק, התגיות דומות לתיקיות שבמגרות.

התגיות, בדומה לקטגוריות, מסייעות למשתמש ולמנועי החיפוש למצוא את התוכן שלך ונותנות מידע ראשוני למשתמש על נושא המסגרת של הפוסט.

למידע נוסף קראו את התשובה לשאלה: מה ההבדל בין קטגוריה לתגית?

Anonymous   3 בינואר 2015  

תמיכה
>