רשת Ace תיענש על-ידי Google כי האתר שלה לא מותאם למסך נייד

רשת Ace תיענש על-ידי Google כי האתר שלה לא מותאם למובייל

בפברואר האחרון Google הודיעה, שהחל מ-21 באפריל 2015, יופעל אלגוריתם חדש במנוע החיפוש שלהם. משמעות האלגוריתם החדש היא, שאתרים שמותאמים לטלפון נייד יועדפו על פני אתרים שאינם מותאמים לטלפון נייד. אז כמובן שאין ל Google שום דבר אישי נגד רשת Ace ועסקים רבים נוספים ימצאו את האתרים שלהם יורדים בדירוג במנועי החיפוש בגלל חוסר התאמה של האתר לטלפון נייד.

מה הופך אתר למותאם לטלפון נייד?

1. גודל גופן קריא.
2. מרחק ראוי בין כפתורי לחיצה.
3. הגדרת Viewport
4. להימנע מתוספים שאינם מותאמים לנייד.
5. התאמת גודל התוכן ל Viewport.

איך נדע אם האתר שלנו מותאם לטלפון נייד?

Google מזמן נותנת לגולש כלים שונים לניתוח והשימוש בכלים אלו הוא מקצוע בפני עצמו הדורש היכרות והבנה מעמיקה. יחד עם זאת, גם הגולש הממוצע יכול לקבל מושג מכלים אלו על היבטים שונים של האתר והגלישה בו.
אחד הכלים החשובים שמציעה Google נקרא Mobile Friendly Test וכלי דומה שנותן גם ציון על התאמה לנייד וגם על מהירות האתר במחשב שולחני ונייד נקרא PageSpeed Insights. כלי זה נותן מושג על מהירות האתר במחשב שולחני, מהירות האתר בטלפון נייד ועד כמה האתר ידידותי למשתמש בטלפון הנייד.
לצורך ההדגמה, בחרתי באופן אקראי לחלוטין באתר האינטרנט של רשת Ace, חברה גדולה ומוכרת. הזנתי את כתובת האתר ואת התוצאות תוכלו לראות בצילומי המסך שלהלן, אשר בהן מקבל האתר של החברה, ציון נמוך של 58/100 על התאמה לטלפון נייד ושל 63/100 על המהירות בטלפון הנייד. מצילום המסך תוכלו לראות גם שGoogle לא רק מחלקת ציונים, אלא גם מציעה מה לעשות כדי לתקן את הבעיה (נשמע פשוט אולי כשמציעים לנו פתרון, אבל הביצוע והיישום שלו יכולים להיות מורכבים ולצרוך זמן רב.

צריכים עזרה בהתאמת אתר הוורדפרס שלכם לנייד? צרו קשר


צרו קשר

נא למלא את הפרטים בטופס שלהלן ונחזור אליכם בהקדםההודעה שלך:


התאמת האתר לטלפון נייד

Google נותן ציונים נמוכים לאתר האינטרנט של Ace על חוסר התאמה לטלפון נייד ואטיות

אהרל'ה
 

תמיכה
>