תוספי וורדפרס בעברית

תוספי וורדפרס בעברית

Atar4U תורמים לקהילה ומתרגמים מערכות רבות של וורדפרס לעברית

תוספי וורדפרס בעבריתהיתרון המשמעותי של מערכת וורדפרס, הוא במספר העצום של מפתחים, אשר מוסיפים למערכת תכונות רבות נוספות באמצעות תוספים (plugins). רוב המפתחים תורמים לקהילה ומציעים את התוספים לציבור הרחב ללא תשלום דרך מאגר התוספים הרשמי של וורדפרס שיש בו היום מעל 36,000 תוספים. הבעיה, שבדרך-כלל אין למצוא תוספי וורדפרס בעברית, כיון שהם נכתבים עפ"י רוב לאנגלית או שפות אחרות.

הבעיה העיקרית, שרוב המערכות הנוספות, כלומר התוספים וערכות הנושא, אינן תומכות בשפה העברית ולעתים גם לא בעיצוב לשפות מימין לשמאל. החלטנו להתגייס למאמץ ותרגמנו כבר יותר מ-300 תוספים וערכות נושא של מערכת וורדפרס לשפה העברית, כך שמעתה לא תהיה בעיה למצוא תוספי וורדפרס בעברית.

אם אתם זקוקים לתרגום וגיור מערכת וורדפרס לעברית, אתם מוזמנים לפנות אלינו

בדרך-כלל, אנו שולחים את התרגומים למפתחי התוסף, שמוסיפים את התרגום באופן מובנה לתוסף, כך שאתם מקבלים את התוסף מתורגם כבר בשלבי ההורדה. לפעמים, מסיבות שונות, המפתחים לא עושים זאת. בכל מקרה, בדף זה נפרסם את רשימת התוספים המתורגמים על-ידינו ונאפשר לכם להוריד את קבצי התרגום ישירות מן האתר שלנו, ולהוסיף את התרגום באופן ידני לתוסף שלכם. חלק קטן מן התוספים תורגמו על-ידי אנשים אחרים ואנחנו רק עדכנו את התרגום לגרסה האחרונה של התוסף.

אם תרגמתם תוסף כלשהו ותרצו שנוסיף אותו לדף זה, אתם מוזמנים לשלוח לנו

להלן רשימת תוספי רשת אתרים מבית WPMU שתורגמו על-ידינו לעברית:

רשימת תוספים נוספים שתרגמנו לעברית בסדר אלפביתי

התרגום עזר לכם?

נודה לכם אם תפרגנו לנו כוס קפה או חפיסת שוקולד

השקענו ואנו ממשיכים להשקיע זמן ומאמץ רבים בתרגום מערכות וורדפרס לעברית ובעזרה לקהילה. נהניתם מן הסקירה או מן התרגום לתוסף? עזרנו לכם? אתם מעריכים את העזרה שלנו? נודה לכם אם תפרגנו לנו בכוס קפה או חפיסת שוקולד, כי אנחנו עושים את זה בעיקר בשעות הקטנות של הלילה

תודה רבה !

אפשר לעזור גם בדרכים אחרות: בתרגום ובהשתתפות בדיונים כדי לעזור לחברים נוספים

תמיכה
>